Aktualności

Treść interaktywna

  • Oferta koncertowa Zanoza 2018

    Oferta koncertowa Zanoza 2018

  • Koncerty dla dzieci zespołu Tulinki...

    Koncerty dla dzieci zespołu Tulinki Band

 

Ścieżka nawigacji

Treść strony

Zespół muzyczny dla dzieci Tulinki Band - koncert dla dzieci z elementami zabawy i konkursami

zespół muzyczny dla dzieci Tulinki band

Zespół muzyczny dla dzieci Tulinki Band - śpiewające pluszowe gwiazdy, które jeżdżą po Świecie, aby tulić się do dzieci i śpiewać razem z nimi tulinkowe nutki.


Program estradowy dla dzieci z udziałem unikalnego zespołu znanego m.in.
z telewizji TVS, Polo TV, Mini Mini oraz portali społecznościowych.

Pierwszy singiel "Mały miś" został wydany Wiosną 2012. Teledysk bardzo szybko podbił serduszka małych pociech za pośrednictwem telewizji POLO TV (Hity małego kosmity )


W Mikołajki 2013 Tulinki zaprezentowały dziecięcy przebój „Dżem” (ja uwielbiam dżem). Premiera miała miejsce na żywo na antenie telewizji Silesia (TVS) oraz na portalu www.onet.pl. Utwór w ciągu 3 miesięcy stał się wielkim dziecięcym przebojem, w programie „Mały koncert życzeń”, który pokochały maluszki w całej Polsce.

W maju 2014 utwór „ja uwielbiam dżem” (w wersji ona tańczy dla mnie) pojawił się na składance RMF BABY VOL.3, a we wrześniu br. na płycie dla dzieci pod szyldem TVS „Mały koncert Życzeń”. Jesienią 2014 Tulinki wydały gorący singiel z autorskim numerem "Tulinkowy taniec, który powalczy o tytuł dziecięcego hitu przedszkolaka.

W lutym 2015 Tulinki pojawiły się na płycie dla dzieci „Przeboje rybki mini mini vol. 5”.

W czerwcu 2016 odbyła się premiera nowego klipu do utworu „Psinka”, który można zobaczyć  
m.in. w telewizji "4 Fun Dance" (Przeboje 4 Fun Kids).

Rok 2018 to zapowiedź kolejnego hitu "To wie każdy zuch", który już teraz możecie usłyszeć w najpopularniejszych kanałach z dziecięca muzyką. Najnowsza propozycja od zespołu Tulinki Band zachęca dzieci do ruchu na powietrzu, uprawiania sportu i zdrowego odżywiania.

Występ artystyczny to interaktywne show z udziałem dzieci. (Koncert dla dzieci z elementami zabawy i konkursami)

W programie : koncert zespołu „Tulinki”, zabawa z dziećmi na scenie, nauka tańca (do utworu dżem ), konkursy dla najmłodszych i ich rodziców, wspólne pozowanie do zdjęć.

Przykładowe konkursy:

  • zgadywanki z Czarusiem (quiz zagadkowy)
  • tulinkowy taniec z rodzicami
  • zaśpiewaj z nami tulinkowe nutki i inne

Artyści zaśpiewają dla dzieci autorskie hity: "My jesteśmy tulinki", "Mały Misio", "Małpka Riki Tiki”, oraz znane przeboje w dziecięcej aranżacji m.in. „Ona tańczy dla mnie”(dżem).  

Zapraszamy na stronę zespołu: www.tulinki.com.pl, gdzie można posłuchać piosenek, zobaczyć teledyski zespołu oraz zdjęcia z trasy koncertowej.

 

Zdjęcia z koncertów

----
----
----

Stopka strony

© Balltazar 2007-2018
Zabrania się kopiowania, wykorzystywania i rozpowszechniania treści, zdjęć, muzyki oraz filmów wideo zamieszczanych na niniejszej stronie.