Aktualności

Treść interaktywna

  • Sylwester w rytmach Kanikuły !!!

    Sylwester w rytmach Kanikuły !!!

  • Mikołajki z Tulinkami

    Mikołajki z Tulinkami

 

Ścieżka nawigacji

Treść strony

Krist Van D

Kris Van D - Koncerty Krist Van D - Trasa koncertowa Krist van D
KRIST VAN  D - Dj, producent, remixer o sławie Światowej. Koncertuje w Polsce oraz po całej Europie. Praktykowane gatunki muzyki to: trance i electro-house.
 
Na początku 2007 roku powstał singiel oraz teledysk: Liquid Love, we wspólnym projekcie Iguana & Krist Van D.
 
W czerwcu 2007 pojawił się w stacjach radiowych oraz TV w całej Polsce singiel Krist Van D - You Are The One.

Singiel został wydany oficjalnie pod szyldem Camey Studio. Utwór podbił w krótkim czasie listy przebojów oraz grany jest na najwyższych rotacjach. Uznawany był za hit lata 2007.  

1 marca 2008 do stacji radiowych trafił nowy singiel Krist Van D ft. Reminiscence. Utwór nosi nazwę: Keep Your Smile. Jak w poprzednim hicie You Are The One wokal należy również do czarnoskórej wokalistki. Koniec roku 2009 to zapowiedż nowego singla.

Po sukcesie, jaki odniósł p singiel You Are The One, nadszedł kolejny sukces, "Be without you"singiel nagrany współnie z Patricią Kazadi - "Trish". Rok 2012 tego znakomitego artysty należał do "I don't mind".W 2013 powstał "Superstar" nagrany wspólnie z Gosią Andrzejewicz.

Lato 2013 to już Krist Van D i Dhany (Benassi Bros). Najbardziej oczekiwana kooperacja tego lata, i przypuszczalnie największa rewelacja sezonu na polskiej scenie muzycznej, czyli najnowsza produkcja Krist`a Van D, zatytułowana „Hangover”. 2014 i 2015 to m.in. przebój "Vacancy".

Rok 2016 i 2017 to kolejne muzyczne niespodzianki i zapowiedź wielkich muzycznych produkcji takich jak: "Over now". A to dopiero początek ... Zobaczcie sami.
 Klipy
 

Stopka strony

© Balltazar 2007-2019
Zabrania się kopiowania, wykorzystywania i rozpowszechniania treści, zdjęć, muzyki oraz filmów wideo zamieszczanych na niniejszej stronie.
Obowiązek informacyjny RODO i Plików cookies